ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ПАРТИИ
        Валентин Зубов

председатель партии "Народно-трудовой союз Украины"

доктор социологических наук, профессор
За достоинство каждого и благополучие всех!

 
Інформаційне повідомлення

5 серпня 2012 року відбувся IV з'їзд політичної партії "Народно-трудовой союз Украини". На з'їзді партії розглянуті наступні питання:

1. Затвердження Передвиборної програми політичної партії "Народно-трудовий союз Украини".

2. Висування кандидатів, формування та затвердження списку кандитатів у народні депутати України від політичної партії "Народно-трудовой союз Украини" у загальнодержавному виборчому окрузі на виборах до Верховної Ради 28 жовтня 2012 року.

3. Про затверження кандидатури представника політичної партії "Народно-трудовой союз Украини" у Центральній виборчій комісії на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року.

Після обговорення внесених на порядок денний з'їзду питань прийняті відповідні рішення:

 • По першому питанню прийнято рішення про затвердження Предвиборної програми політичної партії info.doc [45,5 Kb] "Народно-трудовий союз України"
 • По другому питанню прийнято рішення про затвердження виборчого списку кандидатів у народні депутати України від політичної партії "Народно-трудовий союз України". До першої пятірки виборчого списку увійшли наступні кандидати у народні депутати України:
  1. Зубов Валентин Сергійович
  2. Ніколаєв Михайло Євгенович
  3. Григор'єв Євген Владиславович
  4. Лох Євген Леонтійович
  5. Фазекош Олексій Андрійович

 • Представником політичної партії "Народно-трудовий союз України" у Центральній виборчій комісії на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року затверджено Зломиногу Валерія Михайловича.

Голова політичної партії
"Народно-трудовий союз України"
В. Зубов


-