ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ПАРТИИ
        Валентин Зубов

председатель партии "Народно-трудовой союз Украины"

доктор социологических наук, профессор
За достоинство каждого и благополучие всех!

 
На підтримку телеканалу "ІНТЕР"


Політична партія "Народно-трудовий союз України" рішуче засуджує терористичний напад на телеканал "ІНТЕР". Ми вимагаємо від правоохоронних органів ретельного рослідування цього інциденту, пошуку винних та притягненні їх до самої суворої відповідільності.
Висловлюємо свою подяку журналістам, які не тільки не злякались нападу, а й мужньо продовжували свою роботу і не припинили вихід в ефір.

Валентин Зубов
Голова НТСУ
доктор соціологічних наук
професор


ЗВІТНА ДОПОВІДЬ
Голови політичної партії
«Народно-трудовий союз України» Зубова Валентина Сергійовича
на V з'їзді НТСУ 06.08.2015 року (1-й етап з'їзду)


Шановні друзі!

Шановні однопартійці!

Робота нашого з'їзду відбувається в умовах, які можна з впевненістю окреслити як надзвичайні. Ще ніколи за всю новітню історію України наша держава не знаходилась у такому складному становищі. В цілому ж звітний період в нашій партії характеризується однозначно як період подальшого погіршення соціально-економічної ситуації в державі. Різко ускладнилась ситуація в промисловості, сільському господарстві, в сфері фінансових послуг, стрімко розкручується інфляція та небувалими темпами відбувається зниження життєвого рівня багатьох мільйонів наших співвітчизників.
Головними чинниками що призвели до небувало гострого напруження в суспільних відносинах є кризові явища в сфері політичної діяльності багатьох політичних партій та представників сучасної політичної еліти в України.


Єдиним позитивним моментом за цей час є знищення кримінального режиму Януковича та його багатьох прибічників. Революція гідності нарешті поклала край розграбуванню національного багатства, переконливо продемонструвала, що такі злочини проти народу, проти людяності, проти майбутнього Української держави завжди будуть покарані.


Одначе, всі громадяни України повинні зрозуміти, що формування кримінальної диктатури Януковича, на жаль, відбувалось не тільки за бажанням і підтримці з боку олігархів, але й при мовчазному сприянню з боку пересічних виборців, які дуже часто за певні невеликі кошти чи продуктові набори віддавали свої голоси за партію регіонів та за президента Януковича. Ця помилкова позиція багатьох виборців дуже дорого коштувала як для держави, так і для кожного громадянина України. Небесна сотня і тисячі загиблих на сході України - так сплачує сьогодні суспільство за поверхневе та безвідповідальне відношення до виконання громадянського та конституційного обов'язку - активної участі у виборах всіх рівнів і перш за все - виборів до Верховної Ради України та Президента України.

Суттєвою особливістю останніх років є те, що значно посилився вплив на соціально-політичну ситуацію в державі українських олігархів. З одного боку, спостерігається подальше нарощування їх капіталів, а з іншого посилюється їх вплив на політичні процеси в Україні. З великою долею впевненості можна стверджувати, що формування складу Верховної Ради та Уряду України відбувається під жорстким контролем з боку олігархів і їх безпосередній участі, тому що фінансовий вплив на виборчий процес знаходиться в руках олігархічних кланів.
Така ситуація, що несе реальну загрозу національній безпеці державі, буде зберігатись доти, доки держава не візьме на себе фінансування діяльності політичних партій, зробивши таким чином, їх незалежними від впливу великого капіталу. Втрати державного бюджету від цього будуть значно меншими, ніж від таких подій, які відбуваються сьогодні в Донецькій та Луганській областях, тому що для всіх нас зрозуміло, що військові дії сепаратистів на сході країни фінансуються не тільки Росією а, перш за все, Януковичем та його бандою, яка вкрала у народу України більш ніж двісті мільярдів доларів і спрямовує їх сьогодні на фінансування бойовиків на сході України як помсту за своє відсторонення від влади.


Путін зі свого боку активно підтримує ці дії Януковича з метою продемонструвати на прикладі України всьому світові, що буде з усіма, якщо хтось посягне на його диктаторські повноваження.


За таких умов, умов різкого погіршання соціально-економічної ситуації в Україні, злиденного існування подавляючої більшості Українського народу, ведення бойових дій на сходу України, окупації з боку Росії Криму перед Народно-трудовим союзом, як політичною партією лівоцентристської спрямованості, постають нові відповідальні завдання, про які ми будемо говорити сьогодні на нашому форумі.
Після другого з'їзду НТСУ в серпні 2010 року в Луганську, на якому було обрано нове керівництво партії, зроблені рішучі кроки по зміцненню лав партії, її авторитетну в суспільстві, росту її впливу на соціально-політичні процеси в державі.


20 березня 2011 року було проведено III позачерговий з'їзд НТСУ, на якому затверджена нова редакція Програми партії, в якій враховані ті зміни в суспільстві, що вимагають відповідної корекції в стратегії та тактиці в діяльності Партії на сучасному етапі розвитку України. На цьому ж з'їзді були окреслені основні завдання партії по підготовці та участі партії в Парламентських виборах 2012 року. Перед регіональними партійними організаціями було поставлено конкретні завдання по розгортанню активної організаційної роботи по залученню до лав партії нових членів партії, пропаганди та роз'ясненню основних програмних цілей партії та активної участі в акціях соціального процесу.


На четвертому позачерговому з'їзді НТСУ, який відбувся 5 серпня 2012 року було обговорено конкретні завдання партії по забезпеченню перемоги партії на парламентських виборах 2012 року та сформовано список кандидатів в народні депутати України.
Завдяки відповідним зусиллям з боку керівництва партії, її регіональних організацій Центральна виборча комісія зареєструвала політичну партію «Народно-трудовий союз України» як суб'єкт виборчого процесу під №21 у виборчому бюлетені.
На жаль, партія не зуміла подолати п'ятивідсотковий бар'єр і не увійшла до парламенту. Сьогодні я можу доповісти делегатам з'їзду про основні причини, які суттєво вплинули на несприятливий для всіх нас результат.


Перш за все, треба зауважити, що наша партія вперше приймала участь у виборах до Верховної Ради України і тому, на нашу думку, відсутність досвіду по розгортанню виборчих штабів, організації та координації їх роботи безумовно суттєво вплинули на результат виборчих перегонів.
Разом з тим, мали місце і кадрові помилки при призначенні на відповідальні посади в виборчих штабах людей, які не мали досвіду цієї роботи, і в деяких випадках давали згоду на своє призначення, керуючись лише фінансовими інтересами.


До речі, питання фінансування виборчої компанії та і, взагалі, фінансування діяльності партії - це сьогодні найважливіше та найскладніше питання. В умовах тотального зубожіння мільйонів українців марно сподіватись на самоокупність діяльності партії за рахунок членських внесків. Залучення до вирішення цієї проблеми фінансові можливості олігархів обов'язково призвело би до втрати політичної незалежності партії та забезпечення політичного прикриття кримінальної діяльності вітчизняного крупного капіталу і втрати політичного обличчя партії.


Тому, однією з головних причин поразки партії на парламентських перегонах 2012 року, була проблема фінансового забезпечення виборчої компанії, що значною мірою обмежувало можливості в проведенні агітаційно-пропагандистської кампанії.
Але головною причиною поразки НТСУ на парламентських виборах 2012 року є відверто агресивне ставлення до нашої політичної сили з боку режиму Януковича. І це цілком зрозуміло, тому що наша партія ставить завдання націоналізації енергетичного сектору та інших стратегічних підприємств вітчизняної економіки, що ставить під реальну загрозу фантастичні надприбутки олігархів з команди Януковича. Адміністративний ресурс, який знаходився в руках Януковича, жорстко корегував результати парламентських виборів 2012 року.


Після лютневих (2014 року) подій на Майдані Незалежності і Революції Гідності, перед партією, постають нові важливі завдання. Необхідно зробити усе можливе для того, щоб головні програмні цілі партії були доведені до мільйонів наших співгромадян, щоб усі наші громадяни зрозуміли, що наша програма дій - єдина можливість вивести країну з глибокої кризи, що в свою чергу можливо лише за підтримки нашої партії з боку виборців.
При цьому слід зауважити, що в політичній сфері фактично нічого не змінилося. В засобах масової інформації домінують фактично ті ж самі політичні сили епохи Януковича, але під іншими прапорами. Нові політичні сили, як і наша партія, не мають доступу до телебачення, преси і уваги журналістів. Тому від наших активістів регіональних організацій і наших прихильників необхідні значні зусилля, щоб подолати інформаційну блокаду.
Особливі завдання постають перед партією в умовах окупації Росією Криму та бойових дій на сході країни. В цілому ж, відверта агресія Росії по відношенню до України не вкладається ні в які можливі теоретичні і практичні концепції розвитку стосунків між братніми народами, які пліч о пліч воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни. Невиправдана агресія Росії проти України несе не тільки загрозу світовій спільноті, але закладає цілком зрозумілу ненависть громадян України по відношенню до Росії на багато поколінь наперед.


Серед можливих негативних сценаріїв розвитку стосунків між нашими країнами - цей є самим найгіршим. Прикро, але найвище керівництво Росії здійснює відвертий злочин по відношенню до України і рано чи пізно вони будуть покарані за свої дії як світовою спільнотою так і безпосередньо громадянами Росії.


Важливим, за таких умов, завданням партії є активне сприяння силам АТО в проведенні ефективних антитерористичних дій, участь в акціях підтримки дій Збройних Сил України, допомоги українським військам коштами, військовим обладнанням, продуктами і таке інше.
Шановні делегати з'їзду!


Головним завданням кожної політичної партії є боротьба за владу. Тільки отримавши владу можливо отримати і ресурси впливу на соціально-економічні процеси в державі та реалізацію своїх програмних засад.
Парламентські вибори 2014 року продемонстрували, що загальна ситуація у виборчому процесі склалась аналогічно тій, що була у 2012 році. Знову великий капітал робив все, щоб сформувати підконтрольний своїм цілям парламент. Знову у хід йшли великі гроші для того, щоб забезпечити проходження до парламенту «своїх» депутатів і «своїх» партій. Знову всі засоби масової інформації, які належать вітчизняним олігархам - а вони виключно всі належать великому капіталу - і перш за все телебачення, активно працювали над створенням позитивного іміджу саме «своїх» кандидатів, і саме «своїх» політичних партій.


На перший погляд здавалось неможливим проходження до парламенту політичних сил , наближених до клану Януковича, після Революції Гідності. Але існуюча сьогодні в парламенті опозиція є нічим іншим, як цинічною легалізацією Партії регіонів тільки в іншому обличчі.
Знову ж постає питання – як могло так статися? Після Майдану? Після загибелі Небесної сотні?
І відповідь на це непросте питання знову традиційне.


Враховуючи виключно складне соціально-економічне становище в державі, масове зубожіння мільйонів наших співвітчизників, знову було використано механізми відвертого підкупу виборців. І такі методи «парламентської» боротьби знову спрацювали. Тому наше завдання, шановні однопартійці, полягає в тому, щоб активно працювати з виборцями і пояснювати їм, що від їх громадянської позиції, від їх мужності і непохитності залежить майбутнє їх дітей, їх держави.


Сьогодні ж впевнено можна стверджувати, що Україна знаходиться на краю прірви з якої зворотнього шляху немає. Всі ці роки незалежності великий олігархічний капітал нарощував м'язи, концентруючи в своїх руках величезні фінансові ресурси, фактично поділивши між декількома кланами всю Україну. Незважаючи на різке погіршення життя мільйонів українців, статки олігархів, як свідчать офіційні видання, не зменшуються, а навпаки - примножуються. За таких умов загальнонаціональні процеси деградації вітчизняної економіки, яка і досі працює на виробничих ресурсах радянських часів, сприяють подальшому поглибленню соціально-економічної кризи та зростанню соціальної напруги в суспільстві, яка неминуче призведе до соціального вибуху.
Цю особливість сучасного етапу в Україні відчувають і олігархи. Якщо раніше їх головним завданням було розграбування економічного потенціалу держави під гаслами пошуку «дійсного господаря», то сьогодні головним для них є збереження награбованого. Саме тому вони роблять все для того, щоб впливати на формування влади, щоб до парламенту та уряду увійшли саме ті політики, які вже давно знаходяться під їх фінансовим контролем.
Характерною особливістю сучасних дій олігархів по захисту своїх капіталів є не тільки виведення їх за межі України та проведення різних фінансових схем по маскуванню їх находження та розміщення, але і створення на території України незаконних бойових підрозділів, як це відбувається в Дніпропетровській області. Зрозуміло, що всі ці військові формування готові будь який час до виконання різноманітних завдань та команд з боку їх власників.
Без перебільшення можна стверджувати, що наявність таких незаконних військових формувань становлять величезну загрозу миру і спокою в державі, що рано чи пізно вони обов'язково будуть задіяні для захисту майнових інтересів олігархів, тим паче, що держава неодноразово демонструвала свою неспроможність тримати під контролем необмежені апетити національних олігархів.
Таким чином, головний висновок з усього вищевикладеного полягає в тому, що найбільша загроза національній безпеці України є не зовнішньою, навіть при подіях на сході України, а внутрішня, яка наближається з боку олігархічного капіталу, який для забезпечення своїх капіталів не зупиниться ні перед чим і обов'язково задіє свої збройні формування у майбутньому.


Слід, також, зауважити, що і в діях сучасної влади після відсторонення Януковича, є багато незрозумілого, а в окремих випадках і злочинного.


Дивною була позиція офіційного Києва під час російської агресії в Криму. Спостерігалась відверто пасивна, або злочинна позиція керівництва Верховної Ради, Уряду України, які фактично нічого реального не зробили для того, щоб ефективно протистояти російській агресії в Криму.
Багато питань постає і перед фактом призначення на посади губернаторів в Донецькій та Дніпропетровській областях відомих олігархів і таке інше.
Шановні делегати з'їзду!


Україна сьогодні знаходиться у виключно складному соціально-економічному становищі. Але треба чесно сказати, що найскладніші часи нас чекають попереду. Об'єктивні процеси негативного характеру, відверта слабкість влади незворотнє підштовхують країну до громадянської війни. Я хотів би помилитись у цих прогнозах, але складаються всі передумови для того, щоб найближчим часом було реалізовано ленінський лозунг: "перетворимо війну імперіалістичну у війну громадянську!"


Багато українських патріотів, які ризикують своїм життям захищаючи свою державу і свій народ на сході України, вже відверто виказують своє невдоволення діями офіційної влади, вказуючи, на те, що забезпечення військових сил АТО відбувається не міністерством оборони та Урядом, а простими громадянами України, які віддають останнє, щоб забезпечити бійців усім необхідним: зброєю, шоломами, засобами захисту, провізією. Не можна виключати, що за певних умов зброя, яка знаходиться в руках військових може бути використана і за іншим призначенням. І про це влада повинна пам'ятати постійно!

Шановні друзі!


Стрімко спливає час і іноді події розгортаються так несподівано, що суспільство не завжди має можливість адекватного реагування на них. Ще півтора року назад, сидячи за новорічним столом, ніхто із нас і гадки не мав, які очікують нас життєві іспити у найближчому майбутньому. І головне, ніхто, із нас не міг передбачити, що головне лихо прийде до нас з боку братньої, як ми всі вважали, Росії.
Завершуючи доповідь хочу підкреслити - нам потрібна влада! Ситуація в Україні переконливо свідчить - ніхто не врятує нашу державу окрім нас. Політичні сили, які домінують останні роки на політичному олімпі, переконливо демонструють свою неспроможність навести порядок в країні. За їх помилки, а підчас і злочини, ми всі розраховуємось життям наших співгромадян, наших дітей.


Тому рішуче беремось за роботу, розпочинаємо широкомасштабну агітаційну кампанію і доведемо до кожного громадянина України, що ми дійсно готові вести самовіддану боротьбу за "гідність кожного та благополуччя всіх!"


Сьогодні в державі не існує іншої політичної сили, крім нас, яка б була спроможна перетворити Україну на сучасне, заможне і процвітаюче суспільство.


До перемоги!


Дякую за увагу!

ВИСТУП ГОЛОВИ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНО-ТРУДОВИЙ СОЮЗ УКРАЇНИ" ЗУБОВА ВАЛЕНТИНА СЕРГІЙОВИЧА НА V з'їзді НТСУ 18.02.2016 року (2-й етап з'їзду)

Шановні друзі!

Минуло майже півроку з моменту завершення роботи першого етапу V з’їзду політичної партії «Народно-трудовий союз України». Треба сказати, що ситуація в державі за цей період ще більше погіршилась.


На першому етапі V з’їзду нашої партії 06 вересня 2015 року ми прийняли рішення про участь наших первинних організацій у виборчій кампанії до органів місцевого самоврядування. Політбюро партії провело необхідні організаційні заходи, за результатами яких Центральна виборча комісія зареєструвала політичну партію «Народно-трудовий союз України» суб’єктом виборчого процесу по виборах до органів місцевого самоврядування.
Але, скажу відверто, ми ретельно прорахували наші фінансові можливості і прийшли до висновку, що забезпечити виборчу кампанію до органів місцевого самоврядування по всій Україні необхідними фінансами партія неспроможна.


Саме тому було прийняте рішення сконцентрувати всі наші фінансові та організаційні можливості в тій області, де потужно працює наша партія і де зондування громадської думки підтверджує наші оптимістичні прогнози. Такою було обрано Черкаську область, в якій діє потужна міська та обласна організація нашої партії і якою керують активні, потужні і авторитетні лідери. Ми планували добитись суттєвої перемоги у виборчій кампанії, завести багатьох наших людей в міську та обласну ради, обрати нашого міського голову Черкас і своєю конкретною і успішною роботою привернути увагу своїми успіхами всієї України.


В умовах, коли діюча політична еліта держави повністю скомпрометувала себе безкінечною «болтовней» про реформи і довела своєю діяльністю український народ до такого зубожіння, якого наші співвітчизники не відчували на собі за весь період незалежності. В таких умовах ефективні та реальні зміни з боку нашої команди, безумовно змусили б українців звернути увагу на нашу політичну силу. І саме тоді можна було б розраховувати на масову підтримку з боку українського народу.


Скажу відверто, не маючи достатніх фінансових ресурсів, партія має розраховувати тільки на таку стратегічну лінію. Мені вже неодноразово доводилось наголошувати на наших партійних форумах саме на тому, що за рахунок членських внесків ми не зможемо забезпечити всі наші фінансові потреби. Але йти по гроші до олігархів на фоні тотального зубожіння нашого народу, на мій погляд, неприпустимо і принизливо. Це шлях до рабства і повної залежності нашої партії від примхів олігархів. Покласти партію до ніг олігархів – це означало б здійснити злочин не тільки перед рядовими членами партії, але це б означало здійснити злочин перед усім українським народом.


Тому ми всі сподівались на наш експеримент в Черкасах по виборах до органів місцевого самоврядування. Але, на жаль, при реалізації наших планів у Черкасах ми знову зустріли потужну протидію з боку адміністративного ресурсу керівників області. Так, окружна виборча комісія Черкас з грубим порушенням виборчого законодавства відмовилась реєструвати нашого кандидата на посаду мера Черкас, кандидатів у депутати Черкаської міської та обласної ради. Наші звернення до суду зі скаргами на діяльність Черкаської окружної виборчої комісії залишились без задоволення.

Повинен підкреслити, що у даному випадку ми отримали таку потужну протидію з боку адміністрації області, яку не отримували навіть при режимі Януковича!


На жаль, ми змушені констатувати, що діючий в Україні політичний режим нічим не кращий від режиму Януковича. Більше того, за деякими показниками він значно гірший попередньої влади. Афера з курсом долара, яка миттєво зробила мільйони українців жебраками, а статки олігархів миттєво виросли у три рази – справа діючої сьогодні влади в Україні. Безпідставні та фантастичні тарифи на комунальні послуги – це теж справа діючої влади. А введення податку на пенсії – це жахлива та небачена ніде в світі практика, яка повністю підтвердила, що на хвилі Революції Гідності до влади в Україні прийшли люди, які відверто та цинічно зрадили ідеали Революції Гідності та використали жертовність Небесної Сотні у своїх корисних та особистих цілях. При цьому відверто антинародна дія цих політичних зрадників відбувається під цинічними гаслами необхідності проведення «радикальних економічних реформ».


З глибоким сумом маємо констатувати, що діюча влада фактично в черговий раз наплювала на ідеали Революції Гідності, нагло та цинічно використала патріотичний підйом мільйонів українців, які не побажали терпіти знущання режиму Януковича. Пам’ятаємо й про те, що Уряд Яценюка два роки тому отримав підтримку майже 50% українців, а Президент Порошенко – майже 55%. Сьогодні ж довіра українського народу до Уряду Яценюка складає всього 1%, а довіра до Президента Порошенка – більше п’яти відсотків!!!


Таке стрімке падіння рейтингу Уряду Яценюка та Президента Порошенка свідчить лише про те, що українці, мудрі українці відверто не сприймають те, що відбувається в державі.


Втрата Криму, військові дії на Сході держави – це теж результат бездіяльності та безвідповідальності влади. Ці трагічні події в новітній історії України повинні бути у центрі уваги суспільства з метою виправлення ситуації та притягнення винних до суворої відповідальності.
Шановні друзі!

В сучасних умовах в Україні склалась без перебільшення чергова революційна ситуація, яка в самий найближчий час спроможна привести до чергового Майдану. Але трагізм ситуації полягає в тому, що третього Майдану вже не буде. Буде останній Майдан, який поставить під сумнів саме існування України як незалежної держави.


Вищенаведені факти переконливо свідчать про те, що діюча сьогодні в Україні влада, на жаль, повністю скомпрометувала себе в очах суспільства. Більше того, на фоні її бездарної та безвідповідальної політики режим Януковича по деяким позиціям виглядає навіть більш привабливим. І цей факт може мати для України та для українців надзвичайно жахливі наслідки.


Необхідно мати на увазі, що внаслідок бойових дій на Сході держави в Україні у вільному обігу з’явилось досить багато зброї. Крім того, в Україні з’явилась велика кількість людей, які набули досвіду професійного володіння цією зброєю.


Поруч з цим, швидкими темпами, як бачимо, зростає масове невдоволення діями існуючої влади. За два роки після Революції Гідності 2014 року в державі немає жодних зрушень. Ситуація в Україні з кожним днем стає все гірше, гірше і гірше. За таких умов прогнозування можливих збройних конфліктів між народом і владою мають під собою реальні підстави.


Такі невтішні висновки мають під собою, як бачимо, цілком реальні підстави. Подив викликає тільки той факт, що діюча влада не робить для себе ніяких висновків. Іноді складається враження, що влада існує в іншій реальності і не бачить, що повністю повторює шлях режиму Януковича.
Хочу помилятися, але мені здається, що терпіння українського народу повністю вичерпано. Зростає невдоволення не тільки умовами життя, розмахом тотальної корупції, цинічними крадіжками з державного бюджету, постійними корупційними скандалами в Уряді, але й відношенням до українських патріотів, які гинуть за Україну на Сході держави. Сьогодні фактично потреби українського війська на Сході держави задовольняються за рахунок волонтерів. Це не є нормальним, бо тоді виникає питання про відповідальність Уряду, Міністерства оборони і, в цілому, всієї влади перед народом України.


Тому не дивно, що про відверте невдоволення українських патріотів умовами побуту на фронті, рівнем постачання озброєння військам, рівнем оперативного керівництва з боку Генерального штабу Збройних Сил України, обговорюються не тільки на рівні військових нарад, а й у відкритій пресі, на телебаченні тощо.


Як підтверджує світова практика такі процеси мають завжди воє логічне завершення. Є тільки питання часу. Коли саме ситуація вибухне?
За таких умов наша політична сила повинна вжити термінових і дієвих заходів до підготовки до наступних парламентських виборів. Не викликає сумнів, що наступні парламентські вибори відбудуться найближчим часом саме тому, що в Україні сформувались класичні ознаки революційної ситуації, коли верхи вже не спроможні контролювати ситуацію, а низи не бажають жити «по-старому».


Дорогі однопартійці!


В нас, як і у влади, зовсім не має часу. Я прошу всіх вас зрозуміти, що боротьба за владу є головною метою створення політичних партій. І це цілком природньо, бо тільки влада надає можливість втілювати в життя програмні цілі партії і зробити життя мільйонів українців значно кращим. Прийти до влади ми можемо тільки за результатами парламентських виборів.
Саме тому ми повинні негайно розпочати організаційну роботу на рівні місцевих партійних організацій по залученню до лав нашої партії найбільш впливових та авторитетних людей на місцевому рівні, а також значно активізувати ідеологічну та пропагандистську роботу наших партійних осередків. Розумію, що знову постає питання про фінансову підтримку життєдіяльності нашої партії. Не хочу попереджати наступні події, але Політбюро партії активно займається вирішенням цієї надзвичайно складної проблеми і сьогодні з’явились реальні надії на успішне вирішення цієї проблеми.
Проте, і всім нам необхідно пояснювати людям, з якими ми працюємо, що боротися за краще майбутнє для своїх сімей, рідних та близьких і одночасно вимагати за це гроші не є зовсім правильним. Навіть з урахуванням складності соціально-економічної ситуації в державі необхідно проявляти громадську свідомість, громадянську позицію відносно того, що у вирішенні стратегічних для подальшої долі держави питань, повинен бути і відповідний безкорисний внесок кожного з нас.


Очевидно, що прийшов вже час створити на загальнонаціональному рівні штаб по координації цієї важливої роботи по підготовці до парламентських виборів. Я пропоную на цю важливу посаду мого першого заступника Бублієнка Ростислава Борисовича, у якого є досить багатий досвід такої роботи і який спроможний вирішувати різноманітні проблеми, які можуть і будуть виникати в процесі організації роботи Центрального штабу.
Ще раз хочу підкреслити, що, як правило, в процесі підготовки та проведення виборчих кампаній кожна політична партія має всі можливості, по-перше, провести перевірку здатності первинних партійних організацій до серйозної практичної роботи, по-друге, перевірити членів партії конкретною організаційною роботою на надійність та відданість ідеалам партії, і, по-третє, в процесі виборчих перегонів можна знайти серед членів партії дійсних лідерів.
В цілому ще раз хочу наголосити на тому, що програма політичної партії «Народно-трудовий союз України» на моє переконання та думку політичних експертів є однією з найкращих серед програмних документів інших політичних сил. Переконаний, що її реалізація здатна в стислі терміни вивести Україну з тієї глибокої кризи і перетворити Україну на потужну, високорозвинуту та сучасну державу.


Сьогодні ж я хочу почути ваші думки та пропозиції, шановні делегати з’їзду, відносно спроможності нашої партії приймати участь у великій політиці та у майбутніх парламентських перегонах. Хочу, щоб наша з вами розмова була відвертою і всі внесли реальні та актуальні пропозиції відносно підняття ефективності діяльності нашої партії по підготовці до участі у виборчій кампанії по виборах до Верховної Ради України.
На завершення виступу хочу звернути вашу увагу, шановні однопартійці, на ту безперечну обставину, що загальна соціально-психологічна ситуація в Україні досягла критичної межі, а урядова криза та небажання Прем’єра Яценюка йти у відставку разом зі своїми безпомічними міністрами, безперечно призведе до соціального вибуху навесні цього року. Саме до цього повинні бути готовими первинні партійні організації, наші однопартійці та однодумці, бо дострокові парламентські вибори відбудуться дійсно вже навесні цього року.


Дякую за увагу!-